Vstavané skrine

Vstavané skrine sú tým správnym výberom pre oživenie priestoru ale taktiež aj pre praktické využitie miestnosti.

Čo sú to vlastne vstavané skrine?

Sú v súčasnosti jedným z obľúbených spôsobov riešenia úložných priestorov. V bytoch, kde je málo priestoru a vďaka takémuto druhu skríň je z mála viac, alebo aj v rodinných domoch. V nich je toho priestoru viac, ale v dnešných projektoch moderných novostavieb sú takéto skrine bežne zahŕňané a využívané. Sú rozprestreté neobmedzene po šírke, po výške aj po hĺbke, od podlahy až po strop.

Multifunkčnosť, estetickosť a praktickosť sú tri dominantné vlastnosti vstavaných skríň.

Multifunčknosť – vnútorné usporiadanie poličiek, zásuviek, alebo priestoru na vešanie je vyrobené podľa individuálnych želaní v ľubovoľných variáciách podľa účelu uskladňovaných vecí.

Estetickosť – skrine už nemusia byť len jednoduché úložné priestory. Môžu byť aj nádherným dizajnovým doplnkom interiéru.

Praktickosťvstavané skrine sú zabudované presne do priestoru. Vyhnete sa tak rôznym škáram, v ktorých by mohol sadať prach. Výhodou sú aj posuvné dvere, ktoré zabezpečujú tiché otváranie či zatváranie. Ak Vám nevyhovujú posuvný systém dvier, môžete si zvoliť aj klasické dvierka. Je to na Vašom vlastnom výbere. Dvere môžu byť doplnené zrkadlom.

Hovoríme o veľkých aj malých úložných priestoroch v jednej skrini namiesto piatich. Ich využitie môžete využiť v chodbách, predsieňoch, spálňach, detských izbách, v obývacích či pracovných izbách.

Vstavané skrine sú tým správnym rozhodnutím vo výbere úložných priestorov do každej Vašej izby.

Máte tu možnosť pozrieť si naše výrobky: